calcActive())">
Becker BE7928, Traffic Assist 7928 Navigaattorin Akku
Varastossa
21,95 €
10,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Becker navigaattorien kanssa:
BE7928
Traffic Assist 7928
Traffic Assist 7928
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Becker navigaattorien alkuperäisakut:
BP-LP1100/12-A1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BKE792XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072706 |
| Mitat | 105.35 x 36.90 x 8.25mm |
| Korvaa | BP-LP1100/12-A1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Becker akut
Näytä kaikki →
Becker HJS 100, Map Pilot Navigaattorin akku - 900 mAh
15,95 €
-50%
Becker Traffic Assist Pro Z250 Ferrar, Traffic Assist Z098, Traffic Assist Z101 Navigaattorin Akku
17,95 €
8,98 €
Becker BE7928, Traffic Assist 7928 Navigaattorin Akku
20,95 €
-11%
Becker BE7934, BE7988, Traffic Assist 7934 Navigaattorin Akku
18,95 €
16,95 €
-50%
Becker Traffic Assist 7916, Traffic Assist Pro, Traffic Assist Pro Ferrari 792 Navigaattorin Akku
18,95 €
9,48 €
Becker Active 6, Active 6 LMU, Active 6 LMU Plus akku 1200mAh
18,95 €
Becker navigaattorin Transit 7SL EU / TRANSIT7SLEU yhteensopiva akku 1600mAh
15,95 €