calcActive())">
Becker Traffic Assist 7916, Traffic Assist Pro, Traffic Assist Pro Ferrari 792 Navigaattorin Akku
Varastossa
18,95 €
9,48 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Becker navigaattorien kanssa:
Traffic Assist 7916
Traffic Assist Pro
Traffic Assist Pro Ferrari 792
Traffic Assist Pro
Traffic Assist Pro Ferrari 792
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Becker navigaattorien alkuperäisakut:
38799440
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BKP001SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128048855 |
| Mitat | 58.59 x 36.39 x 7.04mm |
| Korvaa | 38799440 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Becker akut
Näytä kaikki →
Becker HJS 100, Map Pilot Navigaattorin akku - 900 mAh
15,95 €
-50%
Becker Traffic Assist Pro Z250 Ferrar, Traffic Assist Z098, Traffic Assist Z101 Navigaattorin Akku
17,95 €
8,98 €
Becker BE7928, Traffic Assist 7928 Navigaattorin Akku
20,95 €
-50%
Becker BE7928, Traffic Assist 7928 Navigaattorin Akku
21,95 €
10,98 €
-11%
Becker BE7934, BE7988, Traffic Assist 7934 Navigaattorin Akku
18,95 €
16,95 €
Becker Active 6, Active 6 LMU, Active 6 LMU Plus akku 1200mAh
18,95 €
Becker navigaattorin Transit 7SL EU / TRANSIT7SLEU yhteensopiva akku 1600mAh
15,95 €