calcActive())">
Becker BE7934, BE7988, Traffic Assist 7934 Navigaattorin Akku
Varastossa
18,95 €
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Becker navigaattorien kanssa:
BE7934
BE7988
Traffic Assist 7934
BE7988
Traffic Assist 7934
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Becker navigaattorien alkuperäisakut:
541380530002
E4MT081202B22
E4MT081202B22
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BKE798SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128060857 |
| Mitat | 51.00 x 36.53 x 6.57mm |
| Korvaa | E4MT081202B22 / 541380530002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Becker akut
Näytä kaikki →
Becker HJS 100, Map Pilot Navigaattorin akku - 900 mAh
15,95 €
-50%
Becker Traffic Assist Pro Z250 Ferrar, Traffic Assist Z098, Traffic Assist Z101 Navigaattorin Akku
17,95 €
8,98 €
Becker BE7928, Traffic Assist 7928 Navigaattorin Akku
20,95 €
-50%
Becker BE7928, Traffic Assist 7928 Navigaattorin Akku
21,95 €
10,98 €
-50%
Becker Traffic Assist 7916, Traffic Assist Pro, Traffic Assist Pro Ferrari 792 Navigaattorin Akku
18,95 €
9,48 €
Becker Active 6, Active 6 LMU, Active 6 LMU Plus akku 1200mAh
18,95 €
Becker navigaattorin Transit 7SL EU / TRANSIT7SLEU yhteensopiva akku 1600mAh
15,95 €