calcActive())">
Gardena EasyCut Li - BLi-18 / 09840-20 / 09839-20 Akku 2500 mAh
Saatavissa tehtaalta
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Gardena koneiden kanssa:
AAccu Hedge Trimmer EasyCut Li-18/50
Telescopic Accu Hedge Trimmer THS Li-18/42
High Delimber TCS Li-18/20
Trimmer EasyCut and ComfortCut
Trimmer EasyCut Li-18/23 R
9335
8877
881
8866
9839
9823
9824
9825
Blower AccuJet
Blower AccuJet Li-18
9839-20
EasyCut Li-18/50 (8877-20)
ComfortCut Li-18/50 (9837-20)
ComfortCut Li-18/60 (9838-20)
EasyCut Li-18/23 R (9823-20)
ComfortCut Li-18/23 R (9825-20)
PowerMax Li-18/32 (5039-20)
THS Li-18/42 (8881-20)
AccuJet Li-18 (9335-20)
TCS Li-18/20 (8866-20)
THS Li-18/42
AccuJet Li-18
EasyCut Li-18/23R
ComfortCut Li-18/23R
PowerMax Li-18/32
ComfortCut Li-18/50
ComfortCut Li-18/60
TCS Li-18/20
Telescopic Accu Hedge Trimmer THS Li-18/42
High Delimber TCS Li-18/20
Trimmer EasyCut and ComfortCut
Trimmer EasyCut Li-18/23 R
9335
8877
881
8866
9839
9823
9824
9825
Blower AccuJet
Blower AccuJet Li-18
9839-20
EasyCut Li-18/50 (8877-20)
ComfortCut Li-18/50 (9837-20)
ComfortCut Li-18/60 (9838-20)
EasyCut Li-18/23 R (9823-20)
ComfortCut Li-18/23 R (9825-20)
PowerMax Li-18/32 (5039-20)
THS Li-18/42 (8881-20)
AccuJet Li-18 (9335-20)
TCS Li-18/20 (8866-20)
THS Li-18/42
AccuJet Li-18
EasyCut Li-18/23R
ComfortCut Li-18/23R
PowerMax Li-18/32
ComfortCut Li-18/50
ComfortCut Li-18/60
TCS Li-18/20
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Gardena koneiden alkuperäisakut:
BLi-18
09840-20
09839-20
09840-20
09839-20
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GRA180PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110200 |
| Mitat | 97.90 x 94.10 x 73.15mm |
| Korvaa | BLi-18 / 09840-20 / 09839-20 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 45Wh |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Puutarhatyökalujen akut
Näytä kaikki →
Husqvarna Automover 105 / Gardena R40Li Robottiruohonleikkurin akku
59,95 €
Gardena Letkukela 35 Roll-Up 8025 Litium akku
89,95 €
-13%
Gardena EasyCut Li - BLi-18 / 09840-20 / 09839-20 Akku 1500 mAh
59,95 €
51,95 €
Gardena 8025-20 akku 1500mAh
54,95 €
Bosch IXO / Kärcher WV akku 2900mAh
22,95 €
Gardena EasyCut 42 / SmallCut 300 Pensasleikkuri / Trimmeri Akku 1500 mAh
49,95 €
-14%
GreenWorks työkalun G-MAX 40V / 20302 yhteensopiva akku 2000mAh
64,95 €
55,95 €
-19%
Bosch puutarhatyökalun AdvancedGrassCut 36-33G 30cm / AdvancedGrassCut 36-33G 30cm 3 yhteensopiva akku 5000mAh
128,95 €
103,95 €