calcActive())">
Gardena EasyCut 42 / SmallCut 300 Pensasleikkuri / Trimmeri Akku 1500 mAh
Varastossa
49,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Gardena koneiden kanssa:
648844
648872
Pensasleikkuri EasyCut 42 Akku
Trimmeri smallcut 300
648872
Pensasleikkuri EasyCut 42 Akku
Trimmeri smallcut 300
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Gardena koneiden alkuperäisakut:
8834-20
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GRA420PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113522 |
| Mitat | 125.10 x 80.16 x 53.00mm |
| Korvaa | 8834-20 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 27Wh |
| Jännite | 18 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Puutarhatyökalujen akut
Näytä kaikki →
Husqvarna Automover 105 / Gardena R40Li Robottiruohonleikkurin akku
59,95 €
Gardena 8025-20 akku 1500mAh
54,95 €
Gardena Letkukela 35 Roll-Up 8025 Litium akku
89,95 €
-13%
Gardena EasyCut Li - BLi-18 / 09840-20 / 09839-20 Akku 1500 mAh
59,95 €
51,95 €
Bosch IXO / Kärcher WV akku 2900mAh
22,95 €
-19%
Bosch puutarhatyökalun AdvancedGrassCut 36-33G 30cm / AdvancedGrassCut 36-33G 30cm 3 yhteensopiva akku 5000mAh
128,95 €
103,95 €
-14%
GreenWorks työkalun G-MAX 40V / 20302 yhteensopiva akku 2000mAh
64,95 €
55,95 €
Worx työkalun WG180 / WG280 yhteensopiva akku 2500mAh
66,95 €