calcActive())">
KENWOOD FTH1010, NX-220, NX-320 akku 2100mAh/15.12Wh
Saatavissa tehtaalta
30,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KENWOOD radiopuhelimien kanssa:
FTH1010
NX-220
NX-320
TK-2140
TK-2160
TK-2168
TK-2170
TK-2173
TK-2360
TK-3140
TK-3160
TK-3168
TK-3170
TK-3173
TK-3360
NX-220
NX-320
TK-2140
TK-2160
TK-2168
TK-2170
TK-2173
TK-2360
TK-3140
TK-3160
TK-3168
TK-3170
TK-3173
TK-3360
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat KENWOOD radiopuhelimien alkuperäisakut:
KNB-24L
KNB-25A
KNB-26
KNB-26N
KNB-35L
KNB-55L
KNB-56N
KNB-25A
KNB-26
KNB-26N
KNB-35L
KNB-55L
KNB-56N
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-KNB240TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128075004 |
| Korvaa | KNB-24L / KNB-25A / KNB-26 / KNB-26N / KNB-56N / KNB-55L / KNB-35L / KNB-57L |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 15.12Wh |
| Mitat | 100.00 x 56.50 x 17.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Radiopuhelimen ja Walkie Talkie akut
Näytä kaikki →
HYT X1e akku 1400mAh / 10.36Wh
35,95 €
Airbus THR9, THR9 C-30, THR9i akku 2300mAh / 8.51Wh
43,95 €
-6%
Vertex VX350, VX-350, VX351 akku 2200mAh/16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 1600mAh / 11.84Wh
39,95 €
-6%
Vertex EVX-231, EVX-261, EVX-530 akku 2200mAh / 16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Vertex VX-351, VX-354, VX-359 akku 2600mAh / 19.24Wh
40,95 €
-18%
Vertex VX230, VX-230, VX-231 akku 2600mAh / 19.24Wh
39,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 2600mAh / 19.24Wh
41,95 €