calcActive())">
Motorola AXU4100, AXV5100, BC120 akku 2500mAh/18.75Wh
Saatavissa tehtaalta
33,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
AXU4100
AXV5100
BC120
CP125
GP2000
GP2000s
GP2100
P020
SP66
VL130
AXV5100
BC120
CP125
GP2000
GP2000s
GP2100
P020
SP66
VL130
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
PMNN4046
PMNN4046A
PMNN4046R
PMNN4063AR
PMNN4063ARC
PMNN4063BR
PMNN4046A
PMNN4046R
PMNN4063AR
PMNN4063ARC
PMNN4063BR
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MTP125TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076346 |
| Korvaa | PMNN4046A / PMNN4046 / PMNN4046R / PMNN4063ARC / PMNN4063AR / PMNN4063BR |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 18.75Wh |
| Mitat | 129.50 x 57.00 x 19.00mm |
| Jännite | 7,5 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Radiopuhelimen ja Walkie Talkie akut
Näytä kaikki →
HYT X1e akku 1400mAh / 10.36Wh
35,95 €
Airbus THR9, THR9 C-30, THR9i akku 2300mAh / 8.51Wh
43,95 €
-6%
Vertex VX350, VX-350, VX351 akku 2200mAh/16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 1600mAh / 11.84Wh
39,95 €
-6%
Vertex EVX-231, EVX-261, EVX-530 akku 2200mAh / 16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Vertex VX-351, VX-354, VX-359 akku 2600mAh / 19.24Wh
40,95 €
-18%
Vertex VX230, VX-230, VX-231 akku 2600mAh / 19.24Wh
39,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 2600mAh / 19.24Wh
41,95 €