calcActive())">
Motorola FV300, FV500, FV700 akku 700mAh / 2.52Wh
Saatavissa tehtaalta
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
FV300
FV500
FV700
FV700R
SX500R
SX600
SX800
SX800R
SX900
SX900R
FV500
FV700
FV700R
SX500R
SX600
SX800
SX800R
SX900
SX900R
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
3XCAAA
53617
KEBT-086-B
53617
KEBT-086-B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MTV300TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031635 |
| Korvaa | KEBT-086-B / 3XCAAA / 53617 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Mitat | 43.70 x 31.00 x 11.20mm |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Radiopuhelimen ja Walkie Talkie akut
Näytä kaikki →
HYT X1e akku 1400mAh / 10.36Wh
35,95 €
Airbus THR9, THR9 C-30, THR9i akku 2300mAh / 8.51Wh
43,95 €
-6%
Vertex VX350, VX-350, VX351 akku 2200mAh/16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 1600mAh / 11.84Wh
39,95 €
-6%
Vertex EVX-231, EVX-261, EVX-530 akku 2200mAh / 16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Vertex VX-351, VX-354, VX-359 akku 2600mAh / 19.24Wh
40,95 €
-18%
Vertex VX230, VX-230, VX-231 akku 2600mAh / 19.24Wh
39,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 2600mAh / 19.24Wh
41,95 €