calcActive())">
Panasonic KX-PRX110, KX-PRX110GW, KX-PRX120 Langaton puheline Akku
Saatavissa tehtaalta
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic langattomien puhelinten kanssa:
KX-PRX110
KX-PRX110GW
KX-PRX120
KX-PRX110GW
KX-PRX120
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic langattomien puhelinten alkuperäisakut:
KX-PRA10
KX-PRA10EX
KX-PRX110
KX-PRA10EX
KX-PRX110
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PRX110CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128081388 |
| Mitat | 63.97 x 44.07 x 4.95mm |
| Korvaa | KX-PRA10 / KX-PRX150 / KX-PRX120 / KX-PRX110 / KX-PRA10EX |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Langattomat kotipuhelimet akut
Näytä kaikki →
-16%
Sony MDR-RF995, MDR-RF995RK, WH-RF400 akku 700mAh / 1.68Wh
18,95 €
15,95 €
-14%
Huawei 515H, ETS2022, F201 Langattoman puhelimen akku
20,95 €
17,95 €
Sony MDR-IF245RK, MDR-RF4000, MDR-RF4000K akku 700mAh / 1.68Wh
15,95 €
Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 akku 660mAh
18,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola 43-9021, MA300, MA-300 Langattoman puhelimen Akku
17,95 €
Ascom Linga akku 1200mAh
16,95 €
Sony 6030, 6031, 6032 Langaton puheline Akku
16,95 €
Yleismallinen 2/3AAA x 3 Langaton puheline Akku
16,95 €