calcActive())">
Yleismallinen 2/3AAA x 3 Langaton puheline Akku
Varastossa
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Yleismallinen langattomien puhelinten kanssa:
2/3AAA x 3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Yleismallinen langattomien puhelinten alkuperäisakut:
2/3AAA x 3
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-CPB033UL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128028468 |
| Mitat | 30.38 x 31.37 x 10.63mm |
| Korvaa | 2/3AAA x 3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 300mAh / 1.08Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Langattomat kotipuhelimet akut
Näytä kaikki →
-16%
Sony MDR-RF995, MDR-RF995RK, WH-RF400 akku 700mAh / 1.68Wh
18,95 €
15,95 €
-14%
Huawei 515H, ETS2022, F201 Langattoman puhelimen akku
20,95 €
17,95 €
Sony MDR-IF245RK, MDR-RF4000, MDR-RF4000K akku 700mAh / 1.68Wh
15,95 €
Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 akku 660mAh
18,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola 43-9021, MA300, MA-300 Langattoman puhelimen Akku
17,95 €
Ascom Linga akku 1200mAh
16,95 €
Sony 6030, 6031, 6032 Langaton puheline Akku
16,95 €
Panasonic 1800, KX-A36IH, PCI1700 Langaton puheline Akku
17,95 €