calcActive())">
Ascom Linga akku 1200mAh
Saatavissa tehtaalta
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien kotipuhelimen kanssa:
Ascom:
LingaBinatone:
Unit1)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat kotipuhelimen alkuperäisakut:
Ascom:
Binatone:
)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kotipuhelimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-BSC10RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031475 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.32Wh |
| Mitat | 52.00 x 42.30 x 14.20mm |
| Jännite | 3,6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Langattomat kotipuhelimet akut
Näytä kaikki →
-16%
Sony MDR-RF995, MDR-RF995RK, WH-RF400 akku 700mAh / 1.68Wh
18,95 €
15,95 €
-14%
Huawei 515H, ETS2022, F201 Langattoman puhelimen akku
20,95 €
17,95 €
Sony MDR-IF245RK, MDR-RF4000, MDR-RF4000K akku 700mAh / 1.68Wh
15,95 €
Panasonic KX-TCA285, KX-TCA385, KX-UDT121 akku 660mAh
18,95 €
Cameron Sino tarvikeakku Motorola 43-9021, MA300, MA-300 Langattoman puhelimen Akku
17,95 €
Sony 6030, 6031, 6032 Langaton puheline Akku
16,95 €
Yleismallinen 2/3AAA x 3 Langaton puheline Akku
16,95 €
Panasonic 1800, KX-A36IH, PCI1700 Langaton puheline Akku
17,95 €