calcActive())">
Toshiba Satellite Click 2 L35W-B3204 akku 3700 mAh - Musta
Varastossa
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kannettavien tietokoneiden kanssa:
Satellite Click 2 L35W-B3204
Satellite L35W
Satellite L35W-B3204
Satellite L35W
Satellite L35W-B3204
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:
P000602680
PA5187U-1BRS
PA5187U-1BRS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-TOL350NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128564 |
| Mitat | 255.90 x 102.70 x 6.60 mm |
| Korvaa | PA5187U-1BRS / P000602680 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3700mAh / 41.07Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Toshiba akut
Näytä kaikki →
Toshiba Satellite NB200, Satellite NB201, Satellite NB205 akku, 4400 mAh Musta
59,95 €
Toshiba Dynabook Satellite Pro C40 / C50 akku 6000 mAh
74,95 €
Toshiba Satellite C50 ja C55 akku - 2200 mAh
59,95 €
Toshiba Satellite P55, L55t ja S55t akku - 2830 mAh
59,95 €
Toshiba Satellite M40-A, Satellite M50-A, Satellite M50D-A akku 4150mAh
59,95 €
Toshiba Satellite L312, Portege M800, Portege M808, Satellite U400, Satellite U405 akku 4400 mAh
59,95 €
Toshiba Dynabook V7, Satellite Pro 6300, Satellite Pro M10, Satellite pro M15, Tecra M1 Series akku 6600 mAh
89,95 €
Toshiba Satellite M70-208, Satellite A100, PA3451U-1BRS, PABAS067 akku 2200 mAh
49,95 €