
calcActive())">
Toshiba Dynabook V7, Satellite Pro 6300, Satellite Pro M10, Satellite pro M15, Tecra M1 Series akku 6600 mAh
Saatavissa tehtaalta
89,95 €
Akku sopii mm: Toshiba Dynabook V7, Satellite Pro 6300, Satellite Pro M10, Satellite pro M15, Tecra M1 sarja.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 6kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-TOV7HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128019183 |
| Mitat | 152.95 x 98.55 x 21.05 mm |
| Korvaa | PA3258 / PA3258U / PA3258U-1BAS / PA3258U-1BRS / PA3259 / PA3259U / PA3259U-1BAS / PA3259U-1BRS / PABAS034 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 71.28Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Toshiba akut
Näytä kaikki →
Toshiba Satellite C50 ja C55 akku - 2200 mAh
59,95 €

Toshiba Satellite C40 / C55 / C70 akku 4400 mAh
53,95 €

Toshiba Satellite L300, Satellite A205, A300 akku 6600 mAh
69,95 €
34,98 €

Toshiba Satellite L300, Satellite A205, A300 akku 4400 mAh
59,95 €

Toshiba Portege Z30, Portege Z30 Ultrabook, Portege Z30-002 akku 3350 mAh
69,95 €

Toshiba Portege Z830, Portege Z830 Ultrabook, Portege Z830-10P akku 3000 mAh
69,95 €

Toshiba Satellite L312, Portege M800, Portege M808, Satellite U400, Satellite U405 akku 4400 mAh
59,95 €

Toshiba Satellite L700 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €
