calcActive())">
Motorola BA200N, BA4, BA6 akku 500mAh / 7.20Wh
Saatavissa tehtaalta
54,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Motorola radiopuhelimien kanssa:
BA200N
BA4
BA6
HT210
HT220
HT220 OMNI
MI500
MT500
MT500 OMNI
MT550 OMNI
MT700
MT700 OMNI
PR6900
RF2842
Sonar
Sonar 725BR
Sonar BP2979
BA4
BA6
HT210
HT220
HT220 OMNI
MI500
MT500
MT500 OMNI
MT550 OMNI
MT700
MT700 OMNI
PR6900
RF2842
Sonar
Sonar 725BR
Sonar BP2979
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Motorola radiopuhelimien alkuperäisakut:
NLN4462A
NLN4462B
NLN4462B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-MHT220TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130857 |
| Korvaa | NLN4462A / NLN4462B |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 70.26 x 54.75 x 19.73mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Radiopuhelimen ja Walkie Talkie akut
Näytä kaikki →
HYT X1e akku 1400mAh / 10.36Wh
35,95 €
Airbus THR9, THR9 C-30, THR9i akku 2300mAh / 8.51Wh
43,95 €
-6%
Vertex VX350, VX-350, VX351 akku 2200mAh/16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 1600mAh / 11.84Wh
39,95 €
-6%
Vertex EVX-231, EVX-261, EVX-530 akku 2200mAh / 16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Vertex VX-351, VX-354, VX-359 akku 2600mAh / 19.24Wh
40,95 €
-18%
Vertex VX230, VX-230, VX-231 akku 2600mAh / 19.24Wh
39,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 2600mAh / 19.24Wh
41,95 €