calcActive())">
CLEVO M72, M72X, M72XR akku 2200mAh
Saatavissa tehtaalta
49,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien CLEVO kannettavien tietokoneiden kanssa:
M72
M72X
M72XR
M72XS
M72XSR
M72XT
M73X
M73XSR
M73XT
MobiNote M72
MobiNote M720
MobiNote M720R
MobiNote M720S
MobiNote M721
MobiNote M721S
MobiNote M721T
MobiNote M722
MobiNote M722S
MobiNote M725
MobiNote M725R
MobiNote M725S
MobiNote M72R
MobiNote M72S
M72X
M72XR
M72XS
M72XSR
M72XT
M73X
M73XSR
M73XT
MobiNote M72
MobiNote M720
MobiNote M720R
MobiNote M720S
MobiNote M721
MobiNote M721S
MobiNote M721T
MobiNote M722
MobiNote M722S
MobiNote M725
MobiNote M725R
MobiNote M725S
MobiNote M72R
MobiNote M72S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat CLEVO kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
6-87-M720S-4CF
6-87-M720S-4M4
6-87-M72SS-4DF1
6-87-M72SS-4DF2
87-M72SS-4DF1
87-M72SS-4DF2
M720-4
M720BAT-2
M720BAT-4
M720BAT-8
M720SBAT-2
M720SBAT-4
M720SBAT-8
6-87-M720S-4M4
6-87-M72SS-4DF1
6-87-M72SS-4DF2
87-M72SS-4DF1
87-M72SS-4DF2
M720-4
M720BAT-2
M720BAT-4
M720BAT-8
M720SBAT-2
M720SBAT-4
M720SBAT-8
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-CLM720NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128055945 |
| Korvaa | 6-87-M720S-4M4 / M720-4 / M720BAT-2 / M720BAT-4 / M720BAT-8 / M720SBAT-2 / M720SBAT-4 / M720SBAT-8 / 6-87-M720S-4CF / 6-87-M72SS-4DF1 / 6-87-M72SS-4DF2 / 87-M72SS-4DF1 / 87-M72SS-4DF2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 32.56Wh |
| Mitat | 204.04 x 51.00 x 21.00mm |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Clevo akut
Näytä kaikki →
CLEVO M54, M540, M540G akku 4000mAh/44.4Wh
52,95 €
CLEVO M72, M72X, M72XR akku 4400mAh
64,95 €
CLEVO P750ZM, P751ZM, P770ZM akku 4400mAh
140,95 €
-50%
CLEVO W740SU / S413 akku 4600 mAh
69,95 €
34,98 €
Clevo kannettavan tietokoneen PA70HP6-G / PA70HS-G yhteensopiva akku 4200mAh
76,95 €
Clevo kannettavan tietokoneen Ciewsinie VNB131 yhteensopiva akku 2100mAh
47,95 €
Clevo kannettavan tietokoneen M1100 / M1110 yhteensopiva akku 2200mAh
54,95 €
Clevo kannettavan tietokoneen M810 / M810L yhteensopiva akku 3400mAh
44,95 €