calcActive())">
CLEVO P750ZM, P751ZM, P770ZM akku 4400mAh
Saatavissa tehtaalta
140,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien CLEVO kannettavien tietokoneiden kanssa:
P750ZM
P751ZM
P770ZM
P770ZM-G
P771ZM
P751ZM
P770ZM
P770ZM-G
P771ZM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat CLEVO kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
4ICR18/65-2
6-87-P750S-4272
6-87-P750S-4U73
P750BAT-8
6-87-P750S-4272
6-87-P750S-4U73
P750BAT-8
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-CLP750NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119753 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Mitat | 137.10 x 89.10 x 24.10mm |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Clevo akut
Näytä kaikki →
CLEVO M54, M540, M540G akku 4000mAh/44.4Wh
52,95 €
CLEVO M72, M72X, M72XR akku 4400mAh
64,95 €
CLEVO M72, M72X, M72XR akku 2200mAh
49,95 €
-50%
CLEVO W740SU / S413 akku 4600 mAh
69,95 €
34,98 €
Clevo kannettavan tietokoneen PA70HP6-G / PA70HS-G yhteensopiva akku 4200mAh
76,95 €
Clevo kannettavan tietokoneen Ciewsinie VNB131 yhteensopiva akku 2100mAh
47,95 €
Clevo kannettavan tietokoneen M1100 / M1110 yhteensopiva akku 2200mAh
54,95 €
Clevo kannettavan tietokoneen M810 / M810L yhteensopiva akku 3400mAh
44,95 €