calcActive())">
CLEVO C4500, C4500Q akku 4400 mAh - Musta
Varastossa
53,95 €
26,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Clevo kannettavien tietokoneiden kanssa:
C4500
C4500Q
C4500Q
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Clevo alkuperäisakut:
C4500BAT-6
C4500BAT6
6-87-C480S-4P4
687C480S4P4
C4500BAT6
6-87-C480S-4P4
687C480S4P4
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-CLM450NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128055976 |
| Mitat | 268.00 x 49.50 x 19.80mm |
| Korvaa | C4500BAT-6,C4500BAT6,6-87-C480S-4P4,687C480S4P4 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |