calcActive())">
CLEVO W740SU / S413 akku 4600 mAh
Varastossa
69,95 €
34,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien CLEVO kannettavien tietokoneiden kanssa:
W740SU
S413
S413
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat CLEVO kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
3ICP7/34/95-2
6-87-W740S-42E1
W740BAT-6
6-87-W740S-42E1
W740BAT-6
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-CLW740NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155461 |
| Korvaa | 3ICP7/34/95-2, 6-87-W740S-42E1, W740BAT-6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 51.06Wh |
| Mitat | 200.12 x 154.65 x 8.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Clevo akut
Näytä kaikki →
CLEVO M54, M540, M540G akku 4000mAh/44.4Wh
52,95 €
CLEVO M72, M72X, M72XR akku 4400mAh
64,95 €
CLEVO M72, M72X, M72XR akku 2200mAh
49,95 €
CLEVO P750ZM, P751ZM, P770ZM akku 4400mAh
140,95 €
Clevo kannettavan tietokoneen PA70HP6-G / PA70HS-G yhteensopiva akku 4200mAh
76,95 €
Clevo kannettavan tietokoneen Ciewsinie VNB131 yhteensopiva akku 2100mAh
47,95 €
Clevo kannettavan tietokoneen M1100 / M1110 yhteensopiva akku 2200mAh
54,95 €
Clevo kannettavan tietokoneen M810 / M810L yhteensopiva akku 3400mAh
44,95 €