calcActive())">
Lenovo ThinkPad W700, ThinkPad W700 2500, ThinkPad W700 2541 akku 6600mAh
Saatavissa tehtaalta
63,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad W700
ThinkPad W700 2500
ThinkPad W700 2541
ThinkPad W700 2542
ThinkPad W700 2752
ThinkPad W700 2753
ThinkPad W700 2754
ThinkPad W700 2757
ThinkPad W700 2758
ThinkPad W700 2762
ThinkPad W700 2763
ThinkPad W700ds
ThinkPad W700ds 2500
ThinkPad W700ds 2541
ThinkPad W700ds 2542
ThinkPad W700ds 2752
ThinkPad W700ds 2753
ThinkPad W700ds 2754
ThinkPad W700ds 2757
ThinkPad W700ds 2758
ThinkPad W700ds 2762
ThinkPad W700ds 2763
ThinkPad W701
ThinkPad W701 2444
ThinkPad W701 2500
ThinkPad W701 2543
ThinkPad W701 4323
ThinkPad W701 4326
ThinkPad W701ds
ThinkPad W701ds 2444
ThinkPad W701ds 2500
ThinkPad W701ds 2541
ThinkPad W701ds 2542
ThinkPad W701ds 2543
ThinkPad W701ds 4323
ThinkPad W701ds 4326
ThinkPad W700 2500
ThinkPad W700 2541
ThinkPad W700 2542
ThinkPad W700 2752
ThinkPad W700 2753
ThinkPad W700 2754
ThinkPad W700 2757
ThinkPad W700 2758
ThinkPad W700 2762
ThinkPad W700 2763
ThinkPad W700ds
ThinkPad W700ds 2500
ThinkPad W700ds 2541
ThinkPad W700ds 2542
ThinkPad W700ds 2752
ThinkPad W700ds 2753
ThinkPad W700ds 2754
ThinkPad W700ds 2757
ThinkPad W700ds 2758
ThinkPad W700ds 2762
ThinkPad W700ds 2763
ThinkPad W701
ThinkPad W701 2444
ThinkPad W701 2500
ThinkPad W701 2543
ThinkPad W701 4323
ThinkPad W701 4326
ThinkPad W701ds
ThinkPad W701ds 2444
ThinkPad W701ds 2500
ThinkPad W701ds 2541
ThinkPad W701ds 2542
ThinkPad W701ds 2543
ThinkPad W701ds 4323
ThinkPad W701ds 4326
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
42T4556
42T4557
42T4558
42T4559
45J7914
ASM 42T4557
ASM 42T4559
ASM P/N 42T4557
FRU 42T4556
FRU 42T4558
FRU 42T4655
FRU P/N 42T4556
42T4557
42T4558
42T4559
45J7914
ASM 42T4557
ASM 42T4559
ASM P/N 42T4557
FRU 42T4556
FRU 42T4558
FRU 42T4655
FRU P/N 42T4556
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-IBW700NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128029762 |
| Korvaa | 42T4556 / 42T4557 / 42T4559 / 42T4558 / FRU P/N 42T4556 / ASM P/N 42T4557 / 45J7914 / ASM 42T4557 / ASM 42T4559 / FRU 42T4556 / FRU 42T4558 / FRU 42T4655 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 71.28Wh |
| Mitat | 207.60 x 92.80 x 20.10 mm |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Lenovo akut
Näytä kaikki →
-17%
Lenovo IdeaPad 530S Akku 5800mAh
59,95 €
49,95 €
-15%
Lenovo Thinkpad P51S, T470, T570 akku 4400 mAh
59,95 €
50,95 €
-36%
Lenovo Eraser G50 / Ideapad G510 / Ideapad S510 / Ideapad Z50 akku 2200 mAh
49,95 €
31,95 €
-32%
Lenovo ThinkPad X280 akku 4050 mAh
59,95 €
40,95 €
-30%
Lenovo Yoga C930 akku 7600mAh
69,95 €
48,95 €
Lenovo ThinkPad T460S / T470S akku 2000mAh
67,95 €
-17%
Lenovo ThinkPad S440, ThinkPad S540, ThinkPad T440 akku 4400 mAh
59,95 €
49,95 €
-30%
Lenovo Yoga YG 720-13IKB 80X6006QAU Akku 6000mAh
59,95 €
41,95 €