calcActive())">
Lenovo Thinkpad E470, Thinkpad E470C, Thinkpad E475 akku 4100mAh
Saatavissa tehtaalta
75,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
Thinkpad E470
Thinkpad E470C
Thinkpad E475
Thinkpad E470C
Thinkpad E475
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
01AV411
01AV412
SB10K97568
SB10K97569
01AV412
SB10K97568
SB10K97569
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-LVE740NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124290 |
| Korvaa | SB10K97568 / SB10K97569 / 01AV411 / 01AV412 / 01AV413 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 44.9Wh |
| Mitat | 181.10 x 112.70 x 6.50mm |
| Jännite | 10,95 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Lenovo akut
Näytä kaikki →
-17%
Lenovo IdeaPad 530S Akku 5800mAh
59,95 €
49,95 €
-15%
Lenovo Thinkpad P51S, T470, T570 akku 4400 mAh
59,95 €
50,95 €
-36%
Lenovo Eraser G50 / Ideapad G510 / Ideapad S510 / Ideapad Z50 akku 2200 mAh
49,95 €
31,95 €
-32%
Lenovo ThinkPad X280 akku 4050 mAh
59,95 €
40,95 €
-30%
Lenovo Yoga C930 akku 7600mAh
69,95 €
48,95 €
Lenovo ThinkPad T460S / T470S akku 2000mAh
67,95 €
-17%
Lenovo ThinkPad S440, ThinkPad S540, ThinkPad T440 akku 4400 mAh
59,95 €
49,95 €
-30%
Lenovo Yoga YG 720-13IKB 80X6006QAU Akku 6000mAh
59,95 €
41,95 €