calcActive())">
Lenovo ThinkPad Yoga 460 akku 4200mAh
Saatavissa tehtaalta
83,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad Yoga 460
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
00HW020
00HW021
SB10F46458
SB10F46459
00HW021
SB10F46458
SB10F46459
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-LVR460NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124351 |
| Korvaa | SB10F46459 / 00HW021 / 00HW020 / SB10F46458 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 47.88Wh |
| Mitat | 173.10 x 123.00 x 6.70 mm |
| Jännite | 11,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Kannettavan tietokoneen - Lenovo akut
Näytä kaikki →
-17%
Lenovo IdeaPad 530S Akku 5800mAh
59,95 €
49,95 €
-15%
Lenovo Thinkpad P51S, T470, T570 akku 4400 mAh
59,95 €
50,95 €
-36%
Lenovo Eraser G50 / Ideapad G510 / Ideapad S510 / Ideapad Z50 akku 2200 mAh
49,95 €
31,95 €
-32%
Lenovo ThinkPad X280 akku 4050 mAh
59,95 €
40,95 €
-30%
Lenovo Yoga C930 akku 7600mAh
69,95 €
48,95 €
Lenovo ThinkPad T460S / T470S akku 2000mAh
67,95 €
-17%
Lenovo ThinkPad S440, ThinkPad S540, ThinkPad T440 akku 4400 mAh
59,95 €
49,95 €
-30%
Lenovo Yoga YG 720-13IKB 80X6006QAU Akku 6000mAh
59,95 €
41,95 €