calcActive())">
Oneplus puhelimen 12R 5G / Ace 3 5G yhteensopiva akku 2550mAh
Saatavissa tehtaalta
28,95 €
Oneplus puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
12R 5G
Ace 3 5G
CPH2611
PJE110
Ace 3 5G
CPH2611
PJE110
Korvattavat Oneplus puhelimen alkuperäisakut
BLPA33
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Oneplus puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-OPR130SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,82 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216131 |
| Korvaa | BLPA33 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2550mAh / 19.94Wh |
| Mitat | 85.30 x 64.30 x 6.00mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa OnePlus akut
Näytä kaikki →
-16%
Oneplus 5 / 5T akku 3200 mAh
24,95 €
20,95 €
Oneplus 3T akku 3000 mAh
23,95 €
-25%
Oneplus 9 / BLP829 / BLP821 akku 2250mAh
39,95 €
29,95 €
-50%
Oneplus E1000, Oneplus X akku 2400 mAh
19,95 €
9,98 €
-17%
Oneplus 6T / 7 akku 3600 mAh
28,95 €
23,95 €
-18%
Oneplus 9 Pro BLP827 akku 2200mAh
32,95 €
26,95 €
Oneplus 7 Pro, 7 Pro Premium Edition, 7 Pro Premium Edition Dual SIM akku 3900mAh
27,95 €
Oneplus 2, Two akku 3300 mAh
21,95 €