calcActive())">
Oneplus 2, Two akku 3300 mAh
Saatavissa tehtaalta
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Oneplus puhelinten kanssa:
2
Two
Two
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Oneplus puhelin alkuperäisakut:
BLP597
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-YJT200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107163 |
| Korvaa | BLP597 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 12.54Wh |
| Mitat | 81.12 x 54.54 x 4.65mm |
| Jännite | 3,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa OnePlus akut
Näytä kaikki →
-16%
Oneplus 5 / 5T akku 3200 mAh
24,95 €
20,95 €
Oneplus 3T akku 3000 mAh
23,95 €
-25%
Oneplus 9 / BLP829 / BLP821 akku 2250mAh
39,95 €
29,95 €
-50%
Oneplus E1000, Oneplus X akku 2400 mAh
19,95 €
9,98 €
-17%
Oneplus 6T / 7 akku 3600 mAh
28,95 €
23,95 €
-18%
Oneplus 9 Pro BLP827 akku 2200mAh
32,95 €
26,95 €
Oneplus 7 Pro, 7 Pro Premium Edition, 7 Pro Premium Edition Dual SIM akku 3900mAh
27,95 €
-16%
Oneplus A0001, One akku 3100 mAh
24,95 €
20,95 €