calcActive())">
Kirisun radiopuhelimen PT-2208 / PT-3208 yhteensopiva akku 1050mAh
Saatavissa tehtaalta
32,95 €
Kirisun radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PT-2208
PT-3208
PT-3308
PT-3208
PT-3308
Korvattavat Kirisun radiopuhelimen alkuperäisakut
KB-30A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kirisun radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-KPT320TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168232 |
| Korvaa | KB-30A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 7.56Wh |
| Mitat | 104.00 x 55.50 x 31.30mm |
| Jännite | 7,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Radiopuhelimen ja Walkie Talkie akut
Näytä kaikki →
HYT X1e akku 1400mAh / 10.36Wh
35,95 €
Airbus THR9, THR9 C-30, THR9i akku 2300mAh / 8.51Wh
43,95 €
-6%
Vertex VX350, VX-350, VX351 akku 2200mAh/16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 1600mAh / 11.84Wh
39,95 €
-6%
Vertex EVX-231, EVX-261, EVX-530 akku 2200mAh / 16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Vertex VX-351, VX-354, VX-359 akku 2600mAh / 19.24Wh
40,95 €
-18%
Vertex VX230, VX-230, VX-231 akku 2600mAh / 19.24Wh
39,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 2600mAh / 19.24Wh
41,95 €