calcActive())">
Motorola radiopuhelimen CP250 / CP450 yhteensopiva akku 3600mAh
Saatavissa tehtaalta
34,95 €
Motorola radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CP250
CP450
CP450LS
GP300
GP308
GP600
GP88
GP88S
GT-2050
GTX LTR Portable
GTX Privacy Plus Portable
GTX800
GTX900
LCS2000
LTS2000
MTX638
P040
P080
PRO3150
PTX600
CP450
CP450LS
GP300
GP308
GP600
GP88
GP88S
GT-2050
GTX LTR Portable
GTX Privacy Plus Portable
GTX800
GTX900
LCS2000
LTS2000
MTX638
P040
P080
PRO3150
PTX600
Korvattavat Motorola radiopuhelimen alkuperäisakut
HNN8133C
HNN8308A
HNN9628
HNN9628A
HNN9628AR
HNN9628B
HNN9628R
HNN9701A
HNN9808B
PMNN4005
WPNN4040
WPNN4040AR
WPNN4044AR
WPPN4012-R
HNN8308A
HNN9628
HNN9628A
HNN9628AR
HNN9628B
HNN9628R
HNN9701A
HNN9808B
PMNN4005
WPNN4040
WPNN4040AR
WPNN4044AR
WPPN4012-R
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Motorola radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-MKT630TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128217176 |
| Korvaa | HNN8133C / HNN8308A / HNN9628 / HNN9628A / HNN9628AR / HNN9628B / HNN9628R / HNN9701A / HNN9808B / PMNN4005 / WPNN4040 / WPNN4040AR / WPNN4044AR / WPPN4012-R |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 26.64Wh |
| Mitat | 141.00 x 59.00 x 33.80mm |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Radiopuhelimen ja Walkie Talkie akut
Näytä kaikki →
HYT X1e akku 1400mAh / 10.36Wh
35,95 €
Airbus THR9, THR9 C-30, THR9i akku 2300mAh / 8.51Wh
43,95 €
-6%
Vertex VX350, VX-350, VX351 akku 2200mAh/16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 1600mAh / 11.84Wh
39,95 €
-6%
Vertex EVX-231, EVX-261, EVX-530 akku 2200mAh / 16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Vertex VX-351, VX-354, VX-359 akku 2600mAh / 19.24Wh
40,95 €
-18%
Vertex VX230, VX-230, VX-231 akku 2600mAh / 19.24Wh
39,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 2600mAh / 19.24Wh
41,95 €