calcActive())">
Vertex Standard radiopuhelimen VZ-D131 / VZ-D135 yhteensopiva akku 1800mAh
Saatavissa tehtaalta
30,95 €
Vertex Standard radiopuhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
VZ-D131
VZ-D135
VZ-D135
Korvattavat Vertex Standard radiopuhelimen alkuperäisakut
FNB-Z161
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Vertex Standard radiopuhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-VXR135TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128217114 |
| Korvaa | FNB-Z161 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 94.60 x 52.30 x 36.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Radiopuhelimen ja Walkie Talkie akut
Näytä kaikki →
HYT X1e akku 1400mAh / 10.36Wh
35,95 €
Airbus THR9, THR9 C-30, THR9i akku 2300mAh / 8.51Wh
43,95 €
-6%
Vertex VX350, VX-350, VX351 akku 2200mAh/16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 1600mAh / 11.84Wh
39,95 €
-6%
Vertex EVX-231, EVX-261, EVX-530 akku 2200mAh / 16.28Wh
34,95 €
32,95 €
Vertex VX-351, VX-354, VX-359 akku 2600mAh / 19.24Wh
40,95 €
-18%
Vertex VX230, VX-230, VX-231 akku 2600mAh / 19.24Wh
39,95 €
32,95 €
Motorola DP3441, DP3441e, DP3661E akku 2600mAh / 19.24Wh
41,95 €