calcActive())">
Alpina työkalun BLA 24 Li / C 24 Li yhteensopiva akku 2000mAh
Saatavissa tehtaalta
56,95 €
Alpina työkalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BLA 24 Li
C 24 Li
H 24 Li
MT 24 Li
T 24 Li
C 24 Li
H 24 Li
MT 24 Li
T 24 Li
Korvattavat Alpina työkalun alkuperäisakut
BT 4024
270401020
270401020
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Alpina työkalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-GWP242PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 24 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196303 |
| Korvaa | 29842, 29852, 29322 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 48Wh |
| Mitat | 132.60 x 78.20 x 49.50mm |
| Jännite | 24 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Puutarhatyökalujen akut
Näytä kaikki →
Husqvarna Automover 105 / Gardena R40Li Robottiruohonleikkurin akku
59,95 €
Gardena Letkukela 35 Roll-Up 8025 Litium akku
89,95 €
-13%
Gardena EasyCut Li - BLi-18 / 09840-20 / 09839-20 Akku 1500 mAh
59,95 €
51,95 €
Gardena 8025-20 akku 1500mAh
54,95 €
Bosch IXO / Kärcher WV akku 2900mAh
22,95 €
Gardena EasyCut 42 / SmallCut 300 Pensasleikkuri / Trimmeri Akku 1500 mAh
49,95 €
-14%
GreenWorks työkalun G-MAX 40V / 20302 yhteensopiva akku 2000mAh
64,95 €
55,95 €
-19%
Bosch puutarhatyökalun AdvancedGrassCut 36-33G 30cm / AdvancedGrassCut 36-33G 30cm 3 yhteensopiva akku 5000mAh
128,95 €
103,95 €