calcActive())">
Toshiba PX1685E-1BRS, PX1685, PX1685E, 084-07042L-009, PA3792U-1CAM-01, 084-07042L-029 akku - 1050 mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kameroiden kanssa:
Camileo S20
Camileo S20-B
Camileo S20-B
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Toshiba alkuperäisakut:
PX1685E-1BRS
PX1685
PX1685E
084-07042L-009
PA3792U-1CAM-01
084-07042L-029
PX1685
PX1685E
084-07042L-009
PA3792U-1CAM-01
084-07042L-029
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-PX1685MC |
|---|---|
| EAN | 4894128048817 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 53.61 x 33.88 x 5.70mm |
| Korvaa | PX1685E-1BRS / PX1685 / PX1685E / 084-07042L-009 / PA3792U-1CAM-01 / 084-07042L-029 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Toshiba akut
Näytä kaikki →
-14%
Fuji NP-120 / Ricoh DB-43 / Pentax D-LI7 yhteensopiva akku 1800 mAh
13,95 €
11,95 €
Toshiba PX1728, PX1728U, PX1728E-1BRS, 084-07042L-072 akku - 1200 mAh
18,95 €
Toshiba PA3985, PA3985U-1BRS akku - 1600 mAh
28,95 €
Toshiba PX1733, PX1733U, PX1733E-1BRS, 084-07042L-073 akku - 1050 mAh
18,95 €
Toshiba MEHBT4 akku - 1230 mAh
18,95 €
Toshiba BSC-BT5, GSC-BT5 akku - 1200 mAh
28,95 €
Toshiba GSC-BT6 akku - 1200 mAh
23,95 €