calcActive())">
Fuji NP-120 / Ricoh DB-43 / Pentax D-LI7 yhteensopiva akku 1800 mAh
Varastossa
13,95 €
11,95 €
Yleinen akkutyyppi jota käytetään mm. Aiptek, Fujifilm, Kyocera, Pentax, Ricoh, Rollei ja Toshiba kameroiden akkuna.
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fuji kameroiden kanssa:
Camileo H30
Camileo H31
Camileo X100
Camileo H31
Camileo X100
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fuji alkuperäisakut:
PX1657
PX1657E-1BRS
PX1657E-1BRS
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Ricoh kameroiden kanssa:
Ricoh Caplio 300G
Caplio 400G wide
Caplio 500G
Caplio 500G wide
Caplio 500SE
Caplio G3
Caplio G3 model M
Caplio G3 model S
Caplio G3S
Caplio G4
Caplio G4 wide
Caplio GX
Caplio GX8
Caplio Pro G3
Caplio R330
Caplio RR10
Caplio RR30
Caplio RX.
Caplio 400G wide
Caplio 500G
Caplio 500G wide
Caplio 500SE
Caplio G3
Caplio G3 model M
Caplio G3 model S
Caplio G3S
Caplio G4
Caplio G4 wide
Caplio GX
Caplio GX8
Caplio Pro G3
Caplio R330
Caplio RR10
Caplio RR30
Caplio RX.
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Ricoh alkuperäisakut:
DB-43
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Pentax kameroiden kanssa:
Pentax Optio 450
Optio 550
Optio 555
Optio 750
Optio 750Z
Optio MX
Optio MX4
Optio 550
Optio 555
Optio 750
Optio 750Z
Optio MX
Optio MX4
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Pentax alkuperäisakut:
D-LI7
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Toshiba kameroiden kanssa:
Camileo H30
Camileo X100
Camileo X100
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Pentax alkuperäisakut:
PA3790U-1CAM
PA3791U-1CAM
PX1657
PX1657E-1BRS
PA3791U-1CAM
PX1657
PX1657E-1BRS
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-NP120FU |
|---|---|
| EAN | 4894128005421 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 53.00 x 35.30 x 11.00mm |
| Korvaa | Fuji PX1657, PX1657E-1BRS - Ricoh DB-43 - Pentax D-LI7 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Fuji akut
Näytä kaikki →
-14%
Panasonic CGA-S005 / Fuji NP-70 / Leica BP-DC4 / Ricoh DB-60 yhteensopiva akku 1150 mAh
13,95 €
11,95 €
-16%
Fuji NP-95 yhteensopiva akku 1800 mAh
18,95 €
15,95 €
-7%
Fujifilm NP-40 / Pentax D-Li8 / Samsung SB-L0737 akku 850 mAh
13,95 €
12,95 €
-7%
Fuji NP-150, BC-150 yhteensopiva akku 1500 mAh
28,95 €
26,95 €
-6%
Fujifilm XQ1 / XQ2 / NP-48 akku 850 mAh
16,95 €
15,95 €
-8%
Fuji NP-85 akku - 1600 mAh
23,95 €
21,95 €
-16%
Fuji NP-80 yhteensopiva akku 1400 mAh
18,95 €
15,95 €
-7%
Fuji NP-45 yhteensopiva akku 660 mAh
13,95 €
12,95 €