calcActive())">
Fujitsu Amilo EL6800, Amilo EL6810 akku 4400 mAh
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
Amilo EL6800
Amilo EL6810
Amilo EL6810
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Fujitsu alkuperäisakut:
23-U74201-31
23-U74204-00
23-U74204-10
23-UB0201-20
23-UD3202-00
243-4S4400-S2M1 BAT-243S1
UN243
UN243S
UN243S1-T
UN243S8
UN243S8-P
23-U74204-00
23-U74204-10
23-UB0201-20
23-UD3202-00
243-4S4400-S2M1 BAT-243S1
UN243
UN243S
UN243S1-T
UN243S8
UN243S8-P
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-UWN243NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128017653 |
| Mitat | 201.44 x 69.30 x 21.60mm |
| Korvaa | 23-U74201-31 / 23-U74204-00 / 23-U74204-10 / 23-UB0201-20 / 23-UD3202-00 / 243-4S4400-S2M1 / UN243 / UN243S / UN243S1-T / UN243S8 / UN243S8-P / BAT-243S1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Fujitsu akut
Näytä kaikki →
-21%
Fujitsu LifeBook E8310 akku 4400 mAh - Musta
69,95 €
54,95 €
Fujitsu-Siemens Amilo PA 1510, Pa 2510, Pi 2512, Pi 2515 Pi 1505, Li 1818,Li 1820 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu Amilo Li3710, Amilo Li3910, Amilo Pi3560 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu Amilo Pi2450, Amilo Pi2530, Amilo Pi2550, Amilo Pi3540, Amilo Xi2428, Amilo Xi2528, Amilo Xi2550 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu Fujitsu Amilo Li1718, Amilo Li1720, Amilo Li2727 yhteensopiva akku - 4400 mAh Musta
59,95 €
-18%
Fujitsu Lifebook S7110 / S6310 akku 4400 mAh - Musta
49,95 €
40,95 €
Fujitsu Amilo A1640, Amilo A1645, Amilo A7640, Amilo M1405, Amilo M1424, Amilo M1425, Amilo M1425(B), Amilo M1437, M1439, Amilo M7405, Amilo M7425, Amilo Pro V2020 akku 6600 mAh
59,95 €
Fujitsu Esprimo Mobile V5515,Esprimo Mobile V5535, Esprimo Mobile V5555 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €