calcActive())">
Fujitsu BIBLO FMVNBP119, FMVNBP128, FPCBP107, FPCBP118AP akku 4400 mAh
Saatavissa tehtaalta
79,95 €
Akku sopii mm: Fujitsu FMV-BIBLO MG50LN, FMV-BIBLO MG50KN, LifeBook S6000, FMV-BIBLO MG50G, FMV-BIBLO MG75G, FMV-BIBLO MG, FMV-BIBLO MG50L, FMV-BIBLO MG50K, LifeBook S6240, FMV-BIBLO MG70G, FMV-BIBLO MG50J, FMV-BIBLO MG50L/T, FMV-BIBLO MG50K/T, FMV-BIBLO MG50H, LifeBook S2110, FMV-BIBLO MG70G/ST.
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 6kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
| SKU | CS-FU6240NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128018490 |
| Mitat | 131.10 x 79.40 x 20.20mm |
| Korvaa | FMVNBP119 / FMVNBP128 / FPCBP107 / FPCBP118AP / FPCBP117 / FPCBP118 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Fujitsu akut
Näytä kaikki →
-21%
Fujitsu LifeBook E8310 akku 4400 mAh - Musta
69,95 €
54,95 €
Fujitsu-Siemens Amilo PA 1510, Pa 2510, Pi 2512, Pi 2515 Pi 1505, Li 1818,Li 1820 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu Amilo Li3710, Amilo Li3910, Amilo Pi3560 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu Amilo Pi2450, Amilo Pi2530, Amilo Pi2550, Amilo Pi3540, Amilo Xi2428, Amilo Xi2528, Amilo Xi2550 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu Fujitsu Amilo Li1718, Amilo Li1720, Amilo Li2727 yhteensopiva akku - 4400 mAh Musta
59,95 €
-18%
Fujitsu Lifebook S7110 / S6310 akku 4400 mAh - Musta
49,95 €
40,95 €
Fujitsu Amilo A1640, Amilo A1645, Amilo A7640, Amilo M1405, Amilo M1424, Amilo M1425, Amilo M1425(B), Amilo M1437, M1439, Amilo M7405, Amilo M7425, Amilo Pro V2020 akku 6600 mAh
59,95 €
Fujitsu Esprimo Mobile V5515,Esprimo Mobile V5535, Esprimo Mobile V5555 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €