calcActive())">
Fujitsu kannettavan tietokoneen ifeBook AH562 / LifeBook A512 yhteensopiva akku 4400mAh
Saatavissa tehtaalta
47,95 €
38,95 €
Fujitsu kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ifeBook AH562
LifeBook A512
LifeBook A512(M32A2DE)
LifeBook A512(M3311DE)
LifeBook A512(M4311DE)
LifeBook A512(M72A2DE)
LifeBook A512(VFY A5120M13A7DE
LifeBook A512(VFY A5120M32B5DE
LifeBook A512(VFY A5120M72A7DE
LifeBook A530
LifeBook A531
LifeBook A531(VFY A5310MP403DE
LifeBook A531(VFY A5310MP431)
LifeBook A531(VFY A5310MP431DE
LifeBook A532
LifeBook A532(M3501DE)
LifeBook A532(M4501DE)
LifeBook A532(M45A1DE)
LifeBook AH512
LifeBook AH512(M32A2DE)
LifeBook AH512(M32A2GB)
LifeBook AH512(M33A2GB)
LifeBook AH512(M4102GB)
LifeBook AH532
LifeBook AH532(M25A2DE)
LifeBook AH532(M25B2DE)GFX
LifeBook AH532(M25C2DE)GFX
LifeBook AH532(M25E2DE)
LifeBook AH532(M2742DE)GFX
LifeBook AH532(M33A2DE)
LifeBook AH532(M35A2DE)
LifeBook AH532(M35C2DE)GFX
LifeBook AH532(M72A2DE)
LifeBook AH532/GFX
Lifebook AH562
LifeBook AH562(M55A1FR)
LifeBook AH562(M55A2CZ)
LifeBook AH562(M55B2RU)
LifeBook AH562(M65A2HU)
LifeBook A512
LifeBook A512(M32A2DE)
LifeBook A512(M3311DE)
LifeBook A512(M4311DE)
LifeBook A512(M72A2DE)
LifeBook A512(VFY A5120M13A7DE
LifeBook A512(VFY A5120M32B5DE
LifeBook A512(VFY A5120M72A7DE
LifeBook A530
LifeBook A531
LifeBook A531(VFY A5310MP403DE
LifeBook A531(VFY A5310MP431)
LifeBook A531(VFY A5310MP431DE
LifeBook A532
LifeBook A532(M3501DE)
LifeBook A532(M4501DE)
LifeBook A532(M45A1DE)
LifeBook AH512
LifeBook AH512(M32A2DE)
LifeBook AH512(M32A2GB)
LifeBook AH512(M33A2GB)
LifeBook AH512(M4102GB)
LifeBook AH532
LifeBook AH532(M25A2DE)
LifeBook AH532(M25B2DE)GFX
LifeBook AH532(M25C2DE)GFX
LifeBook AH532(M25E2DE)
LifeBook AH532(M2742DE)GFX
LifeBook AH532(M33A2DE)
LifeBook AH532(M35A2DE)
LifeBook AH532(M35C2DE)GFX
LifeBook AH532(M72A2DE)
LifeBook AH532/GFX
Lifebook AH562
LifeBook AH562(M55A1FR)
LifeBook AH562(M55A2CZ)
LifeBook AH562(M55B2RU)
LifeBook AH562(M65A2HU)
Korvattavat Fujitsu kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CP567717-01
FMVNBP213
FPCBP331
FPCBP342
FPCBP347AP
FMVNBP213
FPCBP331
FPCBP342
FPCBP347AP
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-FUA532NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172512 |
| Korvaa | CP567717-01 / FMVNBP213 / FPCBP331 / FPCBP342 / FPCBP347AP |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Mitat | 202.00 x 52.30 x 21.20mm |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Fujitsu akut
Näytä kaikki →
-21%
Fujitsu LifeBook E8310 akku 4400 mAh - Musta
69,95 €
54,95 €
Fujitsu-Siemens Amilo PA 1510, Pa 2510, Pi 2512, Pi 2515 Pi 1505, Li 1818,Li 1820 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu Amilo Li3710, Amilo Li3910, Amilo Pi3560 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu Amilo Pi2450, Amilo Pi2530, Amilo Pi2550, Amilo Pi3540, Amilo Xi2428, Amilo Xi2528, Amilo Xi2550 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu Fujitsu Amilo Li1718, Amilo Li1720, Amilo Li2727 yhteensopiva akku - 4400 mAh Musta
59,95 €
-18%
Fujitsu Lifebook S7110 / S6310 akku 4400 mAh - Musta
49,95 €
40,95 €
Fujitsu Amilo A1640, Amilo A1645, Amilo A7640, Amilo M1405, Amilo M1424, Amilo M1425, Amilo M1425(B), Amilo M1437, M1439, Amilo M7405, Amilo M7425, Amilo Pro V2020 akku 6600 mAh
59,95 €
Fujitsu Esprimo Mobile V5515,Esprimo Mobile V5535, Esprimo Mobile V5555 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €