calcActive())">
Fujitsu kannettavan tietokoneen LifeBook Q702 / Stylistic Q702 yhteensopiva akku 3050mAh
Saatavissa tehtaalta
62,95 €
50,95 €
Fujitsu kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
LifeBook Q702
Stylistic Q702
Stylistic Q702
Korvattavat Fujitsu kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
CP588146-01
FBP0287
FMVNBP221
FPCBP374
FBP0287
FMVNBP221
FPCBP374
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
| SKU | CS-FUQ702NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159698 |
| Korvaa | CP588146-01 / FBP0287 / FMVNBP221 / FPCBP374 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3050mAh / 43.92Wh |
| Mitat | 235.50 x 100.42 x 7.75mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Fujitsu akut
Näytä kaikki →
-21%
Fujitsu LifeBook E8310 akku 4400 mAh - Musta
69,95 €
54,95 €
Fujitsu-Siemens Amilo PA 1510, Pa 2510, Pi 2512, Pi 2515 Pi 1505, Li 1818,Li 1820 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu Amilo Li3710, Amilo Li3910, Amilo Pi3560 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu Amilo Pi2450, Amilo Pi2530, Amilo Pi2550, Amilo Pi3540, Amilo Xi2428, Amilo Xi2528, Amilo Xi2550 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu Fujitsu Amilo Li1718, Amilo Li1720, Amilo Li2727 yhteensopiva akku - 4400 mAh Musta
59,95 €
-18%
Fujitsu Lifebook S7110 / S6310 akku 4400 mAh - Musta
49,95 €
40,95 €
Fujitsu Amilo A1640, Amilo A1645, Amilo A7640, Amilo M1405, Amilo M1424, Amilo M1425, Amilo M1425(B), Amilo M1437, M1439, Amilo M7405, Amilo M7425, Amilo Pro V2020 akku 6600 mAh
59,95 €
Fujitsu Esprimo Mobile V5515,Esprimo Mobile V5535, Esprimo Mobile V5555 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €