calcActive())">
Fujitsu LifeBook P727 / P728 / U727 / U728 / U729 akku
Varastossa
89,95 €
76,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
LifeBook P727
LifeBook P728
LifeBook U727
LifeBook U728
LifeBook U729
LifeBook P728
LifeBook U727
LifeBook U728
LifeBook U729
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
CP721833-01
CP734929-01
CP753148
CP753148-01
FMVNBP245
FPB0337S
FPCBP528
FPCBP530
CP734929-01
CP753148
CP753148-01
FMVNBP245
FPB0337S
FPCBP528
FPCBP530
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-FUP727NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191759 |
| Korvaa | FPCBP530 / FPB0337S / FPCBP528 / FMVNBP245 / CP721833-01 / CP734929-01 / CP753148 / CP753148-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4150mAh / 44.82Wh |
| Mitat | 190.00 x 101.40 x 8.00mm |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Fujitsu akut
Näytä kaikki →
-21%
Fujitsu LifeBook E8310 akku 4400 mAh - Musta
69,95 €
54,95 €
Fujitsu-Siemens Amilo PA 1510, Pa 2510, Pi 2512, Pi 2515 Pi 1505, Li 1818,Li 1820 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu Amilo Li3710, Amilo Li3910, Amilo Pi3560 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu Amilo Pi2450, Amilo Pi2530, Amilo Pi2550, Amilo Pi3540, Amilo Xi2428, Amilo Xi2528, Amilo Xi2550 akku 4400 mAh
59,95 €
Fujitsu Fujitsu Amilo Li1718, Amilo Li1720, Amilo Li2727 yhteensopiva akku - 4400 mAh Musta
59,95 €
-18%
Fujitsu Lifebook S7110 / S6310 akku 4400 mAh - Musta
49,95 €
40,95 €
Fujitsu Amilo A1640, Amilo A1645, Amilo A7640, Amilo M1405, Amilo M1424, Amilo M1425, Amilo M1425(B), Amilo M1437, M1439, Amilo M7405, Amilo M7425, Amilo Pro V2020 akku 6600 mAh
59,95 €
Fujitsu Esprimo Mobile V5515,Esprimo Mobile V5535, Esprimo Mobile V5555 akku 4400 mAh - Musta
59,95 €