calcActive())">
IBM ThinkPad X60 Tablet PC,ThinkPad X61 Tablet PC akku 4400 mAh
Saatavissa tehtaalta
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien IBM kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad X60 Tablet PC 6365
ThinkPad X61 Tablet PC 7764
ThinkPad X60 Tablet PC 6367
ThinkPad X60 Tablet PC 6364
ThinkPad X61 Tablet PC
ThinkPad X60 Tablet PC 6366
ThinkPad X60 Tablet PC 6363
ThinkPad X61 Tablet PC 67
ThinkPad X60 Tablet PC 6368
ThinkPad X61 Tablet PC 7764
ThinkPad X60 Tablet PC 6367
ThinkPad X60 Tablet PC 6364
ThinkPad X61 Tablet PC
ThinkPad X60 Tablet PC 6366
ThinkPad X60 Tablet PC 6363
ThinkPad X61 Tablet PC 67
ThinkPad X60 Tablet PC 6368
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat IBM alkuperäisakut:
40Y8314
FRU 42T5251
FRU 42T5206
FRU 42T5208
40Y8318
FRU 42T5204
ASM 42T5209
FRU 42T5251
FRU 42T5206
FRU 42T5208
40Y8318
FRU 42T5204
ASM 42T5209
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-IBX61NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025511 |
| Mitat | 272.30 x106.37 x20.00mm |
| Korvaa | 40Y8314 / FRU 42T5251 / FRU 42T5206 / FRU 42T5208 / 40Y8318 / FRU 42T5204 / ASM 42T5209 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa IBM
Näytä kaikki →
-14%
Lenovo ThinkPad T490 / P43s akku 4250mAh
69,95 €
59,95 €
-19%
Lenovo IdeaPad 730S / Yoga S730 Akku - 2650mAh / 15.36V
69,95 €
56,95 €
-18%
Lenovo ThinkPad T420 / ThinkPad L510 akku 4400 mAh - Musta
39,95 €
32,95 €
Lenovo Flex 4 1470, Ideapad 330, Yoga 520 akku 4500 mAh
59,95 €
-15%
Lenovo ThinkPad X220, ThinkPad X220i, ThinkPad X220s akku 6600 mAh - Musta
59,95 €
50,95 €
-34%
IBM ThinkPad X200 akku 6600 mAh
69,95 €
45,95 €
-15%
IBM ThinkPad T40, T42, T43, R50, R51, R52 akku 4400 mAh
59,95 €
50,95 €
Lenovo Flex 4 1480 akku 4550 mAh
64,95 €