calcActive())">
Lenovo IdeaPad U330 akku 6100 mAh - Musta
Saatavissa tehtaalta
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
IdeaPad U330p
IdeaPad U330t
U330 Touch
IdeaPad U330 Touch
IdeaPad U430p
IdeaPad U430 Touch
IdeaPad U430
IdeaPad U330
IdeaPad U330t
U330 Touch
IdeaPad U330 Touch
IdeaPad U430p
IdeaPad U430 Touch
IdeaPad U430
IdeaPad U330
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:
L12L4P63
L12L4P61
L12M4P61
L12L4P61
L12M4P61
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-LVP430NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124313 |
| Mitat | 281.80 x 100.70 x 6.20 mm |
| Korvaa | L12L4P63 / L12L4P61 / L12M4P61 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6100mAh / 45.14Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa IBM akut
Näytä kaikki →
-14%
Lenovo ThinkPad T490 / P43s akku 4250mAh
69,95 €
59,95 €
-19%
Lenovo IdeaPad 730S / Yoga S730 Akku - 2650mAh / 15.36V
69,95 €
56,95 €
-18%
Lenovo ThinkPad T420 / ThinkPad L510 akku 4400 mAh - Musta
39,95 €
32,95 €
-15%
Lenovo ThinkPad X220, ThinkPad X220i, ThinkPad X220s akku 6600 mAh - Musta
59,95 €
50,95 €
-34%
IBM ThinkPad X200 akku 6600 mAh
69,95 €
45,95 €
-15%
IBM ThinkPad T40, T42, T43, R50, R51, R52 akku 4400 mAh
59,95 €
50,95 €
-12%
Lenovo IdeaPad S300 akku 2200mAh / 32.56Wh - Hopea
59,95 €
52,95 €
IBM ThinkPad R32, ThinkPad R40 akku 4400 mAh
69,95 €