calcActive())">
IBM ThinkPad Z61, Z60 akku 4400 mAh
Saatavissa tehtaalta
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien IBM kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad Z61t 9448
ThinkPad Z61t 9441
ThinkPad Z60t 2514
ThinkPad Z61t 9443
ThinkPad Z61t 9440
ThinkPad Z60t 2513
ThinkPad Z61t
ThinkPad Z61t 9442
ThinkPad Z60t
ThinkPad Z60t 2512
ThinkPad Z60t 2511
ThinkPad Z61t 9441
ThinkPad Z60t 2514
ThinkPad Z61t 9443
ThinkPad Z61t 9440
ThinkPad Z60t 2513
ThinkPad Z61t
ThinkPad Z61t 9442
ThinkPad Z60t
ThinkPad Z60t 2512
ThinkPad Z60t 2511
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat IBM alkuperäisakut:
40Y6791
ASM 92P1122
FRU 92P1121
FRU 92P1123
ASM 92P1122
FRU 92P1121
FRU 92P1123
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-IBZ60HL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128011040 |
| Mitat | 206.60 x 39.80 x 22.60mm |
| Korvaa | 40Y6791 / ASM 92P1122 / FRU 92P1121 / FRU 92P1123 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa IBM
Näytä kaikki →
-14%
Lenovo ThinkPad T490 / P43s akku 4250mAh
69,95 €
59,95 €
-19%
Lenovo IdeaPad 730S / Yoga S730 Akku - 2650mAh / 15.36V
69,95 €
56,95 €
-18%
Lenovo ThinkPad T420 / ThinkPad L510 akku 4400 mAh - Musta
39,95 €
32,95 €
Lenovo Flex 4 1470, Ideapad 330, Yoga 520 akku 4500 mAh
59,95 €
-15%
Lenovo ThinkPad X220, ThinkPad X220i, ThinkPad X220s akku 6600 mAh - Musta
59,95 €
50,95 €
-34%
IBM ThinkPad X200 akku 6600 mAh
69,95 €
45,95 €
-15%
IBM ThinkPad T40, T42, T43, R50, R51, R52 akku 4400 mAh
59,95 €
50,95 €
Lenovo Flex 4 1480 akku 4550 mAh
64,95 €