calcActive())">
Samsung Galaxy Note 10 plus akku 4300 mAh
Saatavissa tehtaalta
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung puhelinten kanssa:
Galaxy Note 10 Plus
Galaxy Note 10+
Galaxy Note 10+ 5G
Note 10 Plus 5G
SC-01M
SM-N975D
SM-N975F/DS
SM-N975U
SM-N975U1
SM-N975W
SM-N9760
SM-N976N
SM-N976U
SM-N976V
Galaxy Note 10+
Galaxy Note 10+ 5G
Note 10 Plus 5G
SC-01M
SM-N975D
SM-N975F/DS
SM-N975U
SM-N975U1
SM-N975W
SM-N9760
SM-N976N
SM-N976U
SM-N976V
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung puhelin alkuperäisakut:
EB-BN972ABU
EB-BN972ABUL
GH82-20814A
EB-BN972ABUL
GH82-20814A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SMN976SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147466 |
| Korvaa | EB-BN972ABU / GH82-20814A / EB-BN972ABUL |
| Kapasiteetti (mAh) | 4300mAh / 16.56Wh |
| Mitat | 77.24 x 58.20 x 5.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
-15%
Samsung Galaxy A51 5G akku 4400mAh
19,95 €
16,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
Samsung Galaxy A71 2020 Akku 4100mAh
22,95 €
-21%
Samsung Galaxy a20e 2019 akku 2550 mAh
18,95 €
14,95 €