calcActive())">
Samsung Galaxy S5 akku 2800 mAh
Varastossa
21,95 €
19,95 €
Samsung yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Samsung malleihin:
Galaxy S5
Galaxy S5 Active
GT-I9600
GT-I9602
GT-I9700
SM-G900
SM-G900A
SM-G900F
SM-G900S
SM-G900T
SM-G900V
SM-G900M
SM-G900R4
Galaxy S5 LTE
SM-G9009D
SM-G9008V
SM-G9006V
SM-G900P
SM-G900H
SM-G910S
SM-G9105
Galaxy Round
Galaxy Round LTE
SM-G910L
SM-G910K
SM-G901F
SM-G903F
Galaxy S5 Prime
S5 Neo
Galaxy S5 Prime LTE
Galaxy S5 Active
GT-I9600
GT-I9602
GT-I9700
SM-G900
SM-G900A
SM-G900F
SM-G900S
SM-G900T
SM-G900V
SM-G900M
SM-G900R4
Galaxy S5 LTE
SM-G9009D
SM-G9008V
SM-G9006V
SM-G900P
SM-G900H
SM-G910S
SM-G9105
Galaxy Round
Galaxy Round LTE
SM-G910L
SM-G910K
SM-G901F
SM-G903F
Galaxy S5 Prime
S5 Neo
Galaxy S5 Prime LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:
EB-BG900BBC
EB-B900BE
EB-B900BK
EB-B900BC
EB-B900BU
EB-B900BE
EB-B900BK
EB-B900BC
EB-B900BU
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-SMI960XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083436 |
| Korvaa | EB-BG900BBC / EB-B900BBE / EB-B900BBK / EB-B900BBC / EB-B900BBU / GH43-04165A / GH43-04199A |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.78Wh |
| Mitat | 84.55 x 42.35 x 5.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Pikkupaketti | 4,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Samsung akut
Näytä kaikki →
-15%
Samsung Galaxy Xcover 5 / EB-BG525BBE akku NFC tuella 2000 mAh
19,95 €
16,95 €
-16%
Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390 akku 2800 mAh
18,95 €
15,95 €
-22%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 3000 mAh
22,95 €
17,95 €
Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G388 akku 1900 mAh
18,95 €
-16%
Samsung GT-B2710, xcover 271 yhteensopiva akku 750 mAh
18,95 €
15,95 €
-16%
Samsung Galaxy J5 2016 akku 2500 mAh
18,95 €
15,95 €
Samsung Galaxy S5 Neo akku 2800 mAh
17,95 €
Samsung Galaxy S3, Galaxy SIII, GT-i9300, GT-i9305 yhteensopiva akku 2100 mAh
19,95 €