calcActive())">
Blaupunkt TravelPilot 500 akku 2200mAh
Saatavissa tehtaalta
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blaupunkt GPS-laitteiden kanssa:
TravelPilot 500
TravelPilot 700
TravelPilot 700
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blaupunkt GPS-laitteiden alkuperäisakut:
1S2PMX
523450L110
523450L110
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-BTP700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030331 |
| Korvaa | 523450L110 / 1S2PMX |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Mitat | 52.78 x 34.23 x 10.95mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Blaupunkt akut
Näytä kaikki →
-50%
Blaupunkt TravelPilot 500, TravelPilot 700 akku 2200 mAh
35,00 €
17,50 €
Blaupunkt Lucca 3.3 Navi GPS akku 1100 mAh
21,95 €
-50%
Blaupunkt TravelPilot 100, TravelPilot 1300, TravelPilot 200, TravelPilot 2310 akku 800 mAh
21,95 €
10,98 €
Blaupunkt Lucca 5.2, Travelpilot Lucca Navigaattorin Akku
19,95 €
Blaupunkt Lucca 5.2, Travelpilot Lucca Navigaattorin Akku
20,95 €
Blaupunkt Lucca 5.3 Navigaattorin Akku
22,95 €
Blaupunkt TravelPilot TP300 Navigaattorin Akku
20,95 €