calcActive())">
Blaupunkt Lucca 5.2, Travelpilot Lucca Navigaattorin Akku
Varastossa
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blaupunkt navigaattorien kanssa:
Lucca 5.2
Travelpilot Lucca
Travelpilot Lucca
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blaupunkt navigaattorien alkuperäisakut:
7612201334
ICR186501S1PSPMX
SDI1865L2401S1PMXZ
ICR186501S1PSPMX
SDI1865L2401S1PMXZ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-BTC520XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079910 |
| Mitat | 67.88 x 18.46 x 18.34mm |
| Korvaa | 7612201334 / ICR186501S1PSPMX / SDI1865L2401S1PMXZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Blaupunkt akut
Näytä kaikki →
-50%
Blaupunkt TravelPilot 100, TravelPilot 1300, TravelPilot 200, TravelPilot 2310 akku 800 mAh
21,95 €
10,98 €
-50%
Blaupunkt TravelPilot 500, TravelPilot 700 akku 2200 mAh
35,00 €
17,50 €
Blaupunkt Lucca 3.3 Navi GPS akku 1100 mAh
21,95 €
Blaupunkt Lucca 5.2, Travelpilot Lucca Navigaattorin Akku
19,95 €
Blaupunkt Lucca 5.3 Navigaattorin Akku
22,95 €
Blaupunkt TravelPilot TP300 Navigaattorin Akku
20,95 €
Blaupunkt TravelPilot 500 akku 2200mAh
18,95 €