calcActive())">
Blaupunkt Lucca 5.3 Navigaattorin Akku
Saatavissa tehtaalta
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Blaupunkt navigaattorien kanssa:
Lucca 5.3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Blaupunkt navigaattorien alkuperäisakut:
503759P115 1S2PMX
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BTC530SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128082361 |
| Mitat | 60.90 x 43.96 x 11.80mm |
| Korvaa | 503759P115 1S2PMX |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Blaupunkt akut
Näytä kaikki →
-50%
Blaupunkt TravelPilot 500, TravelPilot 700 akku 2200 mAh
35,00 €
17,50 €
Blaupunkt Lucca 3.3 Navi GPS akku 1100 mAh
21,95 €
-50%
Blaupunkt TravelPilot 100, TravelPilot 1300, TravelPilot 200, TravelPilot 2310 akku 800 mAh
21,95 €
10,98 €
Blaupunkt Lucca 5.2, Travelpilot Lucca Navigaattorin Akku
19,95 €
Blaupunkt Lucca 5.2, Travelpilot Lucca Navigaattorin Akku
20,95 €
Blaupunkt TravelPilot TP300 Navigaattorin Akku
20,95 €
Blaupunkt TravelPilot 500 akku 2200mAh
18,95 €