calcActive())">
Medion GoPal P4210, GoPal P4410, MD95157 akku 1250mAh
Saatavissa tehtaalta
14,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien GPS-laitteiden kanssa:
Medion:
GoPal P4210GoPal P4410
MD95157
MD95242
MD95243
MD95300
MD95350
MD95351
MD96050
MD96193
MD96220 Mobile GPS
MD96449
MDPNA 150
MDPNA 470
Mitac:
Mio P350Mio P510
Mio P550
Mio P550m
Mio P710
Mio Spirit 480
Mio Spirit 485
Mio Spirit 487
Mio Spirit 670
Mio Spirit 680
Mio Spirit 685
Mio Spirit 687
Mio Spirit 690
Mio Spirit 695
Mio Spirit 697
Navigon:
Triansonic PNA 4000NAVMAN:
PinPraktiker LooxMedia 6500
Pioneer:
AVIC-S1Transonic:
PNA 6000)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat GPS-laitteiden alkuperäisakut:
Medion:
541380530005541380530006
BL-LP1230/11-D00001U
BP-LP1200/11-D0001 MX
G025A-Ab
G025M-AB
Mitac:
541380530005541380530006
BL-LP1230/11-D00001U
BP-LP1200/11-D0001 MX
G025A-Ab
G025M-AB
Navigon:
541380530005541380530006
BL-LP1230/11-D00001U
BP-LP1200/11-D0001 MX
G025A-Ab
G025M-AB
NAVMAN:
541380530005541380530006
BL-LP1230/11-D00001U
BP-LP1200/11-D0001 MX
G025A-Ab
G025M-AB
Pioneer:
Transonic:
)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-MIOP350SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128001607 |
| Korvaa | 541380530006 / BL-LP1230/11-D00001U / 541380530005 / BP-LP1200/11-D0001 MX / G025M-AB / G025A-Ab |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 4.63Wh |
| Mitat | 50.00 x 36.60 x 6.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Medion akut
Näytä kaikki →
Medion MDPNA 1500, MD96700, MD97600, MD97610 akku 1250 mAh
17,95 €
Medion MD2190, MDPPC 200, MD40885, MD40600, MD41600, MD4600, MD41600, MD41258, MD96300 tehoakku erillisellä takakannella akku 2400 mAh
35,95 €
Medion MD41338 akku 950 mAh
24,95 €
Medion E4435, MD97182 akku 750 mAh
34,95 €
Medion GoPal P4225, GoPal P4425, P4225 M5 akku 1100mAh
17,95 €
Medion GoPal PNA350, GoPal PNA350-S, PNA350 akku 1650mAh
22,95 €
Medion GoPal E4230, GoPal E4240, GoPal E4245 akku 1100mAh
15,95 €