calcActive())">
Medion GoPal PNA350, GoPal PNA350-S, PNA350 akku 1650mAh
Saatavissa tehtaalta
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion GPS-laitteiden kanssa:
GoPal PNA350
GoPal PNA350-S
PNA350
GoPal PNA350-S
PNA350
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion GPS-laitteiden alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-MD350SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031604 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1650mAh / 6.11Wh |
| Mitat | 60.90 x 41.90 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Medion akut
Näytä kaikki →
Medion MDPNA 1500, MD96700, MD97600, MD97610 akku 1250 mAh
17,95 €
Medion MD2190, MDPPC 200, MD40885, MD40600, MD41600, MD4600, MD41600, MD41258, MD96300 tehoakku erillisellä takakannella akku 2400 mAh
35,95 €
Medion MD41338 akku 950 mAh
24,95 €
Medion E4435, MD97182 akku 750 mAh
34,95 €
Medion GoPal P4225, GoPal P4425, P4225 M5 akku 1100mAh
17,95 €
Medion GoPal P4210, GoPal P4410, MD95157 akku 1250mAh
14,95 €
Medion GoPal E4230, GoPal E4240, GoPal E4245 akku 1100mAh
15,95 €