calcActive())">
Xiaomi sähköskootterin Electric Scooter 4 Ultra / P2301 4 Ultra Electric Scooter yhteensopiva akku 12750mAh
Saatavissa tehtaalta
167,95 €
Xiaomi sähköskootterin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Electric Scooter 4 Ultra
P2301 4 Ultra Electric Scooter
Pro 2 Electric Scooter
Pro Electric Scooter
P2301 4 Ultra Electric Scooter
Pro 2 Electric Scooter
Pro Electric Scooter
Korvattavat Xiaomi sähköskootterin alkuperäisakut
P2301-BD5A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Xiaomi sähköskootterin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-XMG200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 46.8V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128222033 |
| Korvaa | P2301-BD5A |
| Kapasiteetti (mAh) | 12750mAh / 596.7Wh |
| Mitat | 385.00 x 130.50 x 58.10mm |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Sähköpyörän ja potkulaudan akku
Näytä kaikki →
Ironcell 6-DZM-12 12V 12Ah lyijyhyytelö akku e-bike
49,95 €
Razor sähköskootin RipStik Electric Caster Board Scooter yhteensopiva akku 2600mAh
67,95 €
Razor sähköskootin RipStik Electric Caster Board Scooter yhteensopiva akku 3400mAh
71,95 €
Ninebot sähköskootterin MAX G30 / MAX G30 Max yhteensopiva akku 10400mAh
213,95 €
-19%
Xiaomi sähköskootterin 1S / Essential / M365 yhteensopiva akku 7800mAh
184,95 €
148,95 €