calcActive())">
Razor sähköskootin RipStik Electric Caster Board Scooter yhteensopiva akku 2600mAh
Saatavissa tehtaalta
67,95 €
Razor sähköskootin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
RipStik Electric Caster Board Scooter
Korvattavat Razor sähköskootin alkuperäisakut
GR2247
RS2202
RS2202
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Razor sähköskootin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-REG224SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 22,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128180647 |
| Korvaa | GR2247 / RS2202 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 124.20 x 76.80 x 22.80mm |
| Jännite | 22,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Muut akut
Näytä kaikki →
-28%
iRobot APS 500, Roomba 500, Roomba 510 akku 2800mAh / 40.32Wh
45,95 €
32,95 €
Neato 945-0080, All Floor, Signature 25 akku 3500mAh / 25.20Wh
38,95 €
-16%
Philips HS920 Parranajokoneen akku 2,4 v 2000 mAh
18,95 €
15,95 €
Logitech M-RAG97 akku 1800mAh / 6.66Wh
14,95 €
-7%
Flir One akku 185 mAh
13,95 €
12,95 €
Datalogic RIDA DBT6400 viivakoodilukijan akku
18,95 €
-9%
Leica GEB111 akku 6 V - 2100 mAh
33,95 €
30,95 €
Netgear AirCard 790, AirCard 790s, AirCard 810, Hotspot mokkulan Akku
19,95 €