calcActive())">
Logitech M-RAG97 akku 1800mAh / 6.66Wh
Varastossa
14,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Logitech langattomien hiirien kanssa:
M-RAG97
MX1000 cordless mouse
MX1000 cordless mouse
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Logitech langattomien hiirien alkuperäisakut:
190247-1000
L-LB2
L-LB2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi langattomien hiirien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi langattomien hiirien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
| SKU | CS-LB2RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031239 |
| Korvaa | L-LB2 / 190247-1000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 52.11 x 33.12 x 10.16mm |
| Jännite | 3,7 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Muut akut
Näytä kaikki →
-28%
iRobot APS 500, Roomba 500, Roomba 510 akku 2800mAh / 40.32Wh
45,95 €
32,95 €
-9%
Leica GEB111 akku 6 V - 2100 mAh
33,95 €
30,95 €
Neato 945-0080, All Floor, Signature 25 akku 3500mAh / 25.20Wh
38,95 €
-12%
BMW autonavaimen X3 / X4 yhteensopiva akku 550mAh
32,95 €
28,95 €
-7%
Flir One akku 185 mAh
13,95 €
12,95 €
Netgear AirCard 790, AirCard 790s, AirCard 810, Hotspot mokkulan Akku
19,95 €
-16%
Philips HS920 Parranajokoneen akku 2,4 v 2000 mAh
18,95 €
15,95 €
-6%
VOLVO hälyttimen FOMOCO Alarm Siren / S60 2008-2018 yhteensopiva akku 700mAh
15,95 €
14,95 €