calcActive())">
Leica GEB111 akku 6 V - 2100 mAh
Varastossa
33,95 €
30,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Leica GPS ja mittalaitteiden kanssa:
400
700
800
DNA instruments
DNA03/10
GPS500
GS50
GS50 GPS
RCS1100
SR500
SR510
SR520
SR530 GPS
TC1102
TC1102C
TC402
TC403
TC405
TC406
TC407
TC802
TC803
TC805
TCR1102C
TCR402
TCR405
TCR405 Power
TCR406
TCR406 Power
TCR407
TCR802 Power
TCR803 Power
TCR805 Power
TPS1000
TPS1100
TPS1100C
TPS1101
TPS300
TPS400
TPS700
TPS800
700
800
DNA instruments
DNA03/10
GPS500
GS50
GS50 GPS
RCS1100
SR500
SR510
SR520
SR530 GPS
TC1102
TC1102C
TC402
TC403
TC405
TC406
TC407
TC802
TC803
TC805
TCR1102C
TCR402
TCR405
TCR405 Power
TCR406
TCR406 Power
TCR407
TCR802 Power
TCR803 Power
TCR805 Power
TPS1000
TPS1100
TPS1100C
TPS1101
TPS300
TPS400
TPS700
TPS800
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Leica alkuperäisakut:
667147
T667318
TGEB111
TGEB112E
T667318
TGEB111
TGEB112E
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.| SKU | CS-GBE111SL |
|---|---|
| EAN | 4894128036708 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 89.30 x 45.80 x 21.40mm |
| Korvaa | GEB111 / GEB112 / 667318 / 667147 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 12.6Wh |
| Jännite | 6 V |
Kirjoita oma arvostelu
| Toimitustapa | Hinta |
|---|---|
| Posti - Postipaketti (ilmainen yli 75 € tilauksissa) | 5,95 € |
| Posti - Kotipaketti | 9,95 € |
| Posti - Express | 12,95 € |
| Posti - Postipaketti Baltiaan | 9,95 € |
Saatavilla olevat toimitustavat määräytyvät tuotteen painon ja toimitusosoitteen mukaan. Tarkka toimitustapavalikoima näkyy kassalla.
Muita tuotteita kategoriassa Muut akut
Näytä kaikki →
-28%
iRobot APS 500, Roomba 500, Roomba 510 akku 2800mAh / 40.32Wh
45,95 €
32,95 €
Neato 945-0080, All Floor, Signature 25 akku 3500mAh / 25.20Wh
38,95 €
-16%
Philips HS920 Parranajokoneen akku 2,4 v 2000 mAh
18,95 €
15,95 €
-7%
Flir One akku 185 mAh
13,95 €
12,95 €
Logitech M-RAG97 akku 1800mAh / 6.66Wh
14,95 €
Netgear AirCard 790, AirCard 790s, AirCard 810, Hotspot mokkulan Akku
19,95 €
-6%
VOLVO hälyttimen FOMOCO Alarm Siren / S60 2008-2018 yhteensopiva akku 700mAh
15,95 €
14,95 €
-12%
BMW autonavaimen X3 / X4 yhteensopiva akku 550mAh
32,95 €
28,95 €