calcActive())">
Ninebot sähköskootterin MAX G30 / MAX G30 Max yhteensopiva akku 10400mAh
Saatavissa tehtaalta
213,95 €
Ninebot sähköskootterin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MAX G30
MAX G30 Max
MAX G30 Max
Korvattavat Ninebot sähköskootterin alkuperäisakut
NEE1006-M
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ninebot sähköskootterin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-XMG300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 36 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176428 |
| Korvaa | NEE1006-M |
| Kapasiteetti (mAh) | 10400mAh / 374.4Wh |
| Mitat | 390.00 x 87.00 x 50.00mm |
| Jännite | 36 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Sähköpyörän ja potkulaudan akku
Näytä kaikki →
Ironcell 6-DZM-12 12V 12Ah lyijyhyytelö akku e-bike
49,95 €
Razor sähköskootin RipStik Electric Caster Board Scooter yhteensopiva akku 2600mAh
67,95 €
Razor sähköskootin RipStik Electric Caster Board Scooter yhteensopiva akku 3400mAh
71,95 €
-19%
Xiaomi sähköskootterin 1S / Essential / M365 yhteensopiva akku 7800mAh
184,95 €
148,95 €
Xiaomi sähköskootterin Electric Scooter 4 Ultra / P2301 4 Ultra Electric Scooter yhteensopiva akku 12750mAh
167,95 €