calcActive())">
Razor sähköskootin RipStik Electric Caster Board Scooter yhteensopiva akku 3400mAh
Saatavissa tehtaalta
71,95 €
Razor sähköskootin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
RipStik Electric Caster Board Scooter
Korvattavat Razor sähköskootin alkuperäisakut
GR2247
RS2202
RS2202
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Razor sähköskootin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-REG224XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 22,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128180654 |
| Korvaa | GR2247 / RS2202 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 75.48Wh |
| Mitat | 124.20 x 76.80 x 22.80mm |
| Jännite | 22,2 V |
Kirjoita oma arvostelu
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |
Muita tuotteita kategoriassa Sähköpyörän ja potkulaudan akku
Näytä kaikki →
Ironcell 6-DZM-12 12V 12Ah lyijyhyytelö akku e-bike
49,95 €
Razor sähköskootin RipStik Electric Caster Board Scooter yhteensopiva akku 2600mAh
67,95 €
Ninebot sähköskootterin MAX G30 / MAX G30 Max yhteensopiva akku 10400mAh
213,95 €
-19%
Xiaomi sähköskootterin 1S / Essential / M365 yhteensopiva akku 7800mAh
184,95 €
148,95 €
Xiaomi sähköskootterin Electric Scooter 4 Ultra / P2301 4 Ultra Electric Scooter yhteensopiva akku 12750mAh
167,95 €